De Tweemaster

Openbare Dalton Basisschool

Team

  Op Daltonschool de Tweemaster werken: 

 

Directie:
Suzanne de Jong

directie@de-tweemaster.nl

   

Intern begeleider:
Linsey Elgershuizen

ib@de-tweemaster.nl

   

Leerkrachten groep 1/2A:
Carina de Visser
Elzemieke van der Pas 

c.d.visser@de-tweemaster.nl
e.v.d.pas@de-tweemaster.nl

   

Leerkrachten groep 1/2B:
Inge Swinkels
Karen Ahrens

i.swinkels@de-tweemaster.nl
k.ahrens@de-tweemaster.nl

   

Leerkrachten groep 3/4:
Claudia Broekhuizen

c.broekhuizen@de-tweemaster.nl

   

Leerkrachten groep 5/6:
Annelies Lam
Yvonne van Leeuwen

l.lam@de-tweemaster.nl
y.v.leeuwen@de-tweemaster.nl 

   
Leerkrachten groep 7/8:
Nelleke Groen
Linsey Elgershuizen
n.groen@de-tweemaster.nl
l.elgershuizen@de-tweemaster.nl
   

Administratie:
Tineke van Buijtene

administratie@de-tweemaster.nl 

   
 

Begeleiding leerlingenzorg:
Diane van Schie
Karin La Haye

 

d.v.schie@de-tweemaster.nl
k.lahaye@de-tweemaster.nl 

copyright © 2019 | Dalton Basisschool De Tweemaster | Duivestein 25 | 2641 LG Pijnacker

Directie S. (Suzanne) de Jong | tel. 015-3693041 | email: directie@de-tweemaster.nl | powered by emjee ICT diensten | Inloggen |